Обяви 2 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
124 900 €
244 283.17 лв.

(2 015 €, 3 941.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:50 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 67 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
2-ри от 10
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Предлагам двустаен апартамент в кв. Владислав Варненчик. Апартамента се намира на 2 етаж от 10, изцяло южно изложение. Сградата е с акт 14. Състои се от- антре, баня с тоалетна, спалня, балкон, дневна с кухненски бокс. Към апаратамента е включено и подземно паркомясто.
Обади се сега и цитирай този код 693649
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
088 21 21 460
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Лазур
0882 121 460
Офис: Варна, ул. Вярност 23-25
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
Обява: 1b177796741743568

124 900 €
244 283.17 лв.
История на цената
(2 015 €, 3 941.00 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Владислав Варненчик 1