Обяви 2 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
103 999 €
203 404.36 лв.

(1 600 €, 3 129.33 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:30 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 48 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

ДВУСТАЕН ЮГОЗАПАДЕН АПАРТАМЕНТ СЪС СОБСТВЕН ДВОР, В НОВОСТРОЯЩА се сграда.Адрес недвижими имоти предлага за продажба единствен двустаен апартамент 65 кв.м , разположен на първи партерен етаж от общо 4 етажа. Имотът се състои от входно антре (2,55 кв.м), дневна с кухненски бокс (16,62 кв.м) и излаз на собствен двор, спалня (9,77 кв.м), баня с тоалетна (4,56 кв.м) и килер (1,35 кв.м)/или самостоятелна тоалетна. Изложението е юг (спалня) - югозапад (дневна). Статутът е на апартамент.

Жилището се продава необзаведено. Ще бъде завършено до степен БДС, с поставена ПВЦ дограма. Отоплението ще бъде с електричество. Има възможност за завършване до ключ, при желание на клиента.

Двустайният апартамент се намира в тухлена, новострояща се сграда на четири етажа, само с 4 жилища - по един тристаен апартамент на етаж и предлаганият двустаен апартамент на първи етаж. За всеки тристаен апартамент са предвидени второ ел. табло и допълнителни изводи за вода (за лесно обособяване на втора кухня) в случай, че собствениците желаят да го разделят на два самостоятелни имота. Сградата е с асансьор, на етап строеж на междинни етажи. Акт 14 се очаква до края на май 2026 г., Акт 15 - до края на месец август 2026 г., Има възможност за допълнително закупуване на открито паркомясто на цена 17 000 евро или партерен гараж на цена 31 000 евро.
Обади се сега и цитирай този код 672234
Особености
Тухла