Обяви 2 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
165 000 €
322 711.95 лв.

(1 793 €, 3 506.80 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:50 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 97 пъти.
Площ:
92 m2
Етаж:
9-ти от 10
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Тристаен апартамент в кв. Владиславово, изложение юг-изток на 9 етаж от 10. Състои се от: Дневна с кухненски бокс, две спални, антре, баня с тоалета, втора тоалетна, килер, тераса.Сградата е с акт 15. Към апартамента има гараж 21 кв.м на цена 25000 евро.
Обади се сега и цитирай този код 693382
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
За контакт:
088 21 21 460
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Лазур
0882 121 460
Офис: Варна, ул. Вярност 23-25
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Владислав Варненчик 1
Обява: 1c177796742197502

165 000 €
322 711.95 лв.
История на цената
(1 793 €, 3 506.80 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Владислав Варненчик 1